Nowa odsłona Agrotradera

Agrotrader 2015

Z początkiem 2015 roku uruchomiliśmy nową, odświeżoną wersję giełdy rolnej Agrotrader. Zmiany są na wielu płaszczyznach i nie sposób ich wszystkich tutaj wymienić jednak do najważniejszych zaliczyć można:

  • Agrotrader z ogłoszeniami lokalnymi
  • nowy uproszczony podział na kategorie
  • zdecydowanie uproszczony formularz dodawania ogłoszeń
  • możliwość publikacji większej ilości zdjęć do ogłoszenia
  • zaawansowana wyszukiwarka z podpowiedziami
  • dostosowanie do urządzeń mobilnych – smartphone i tablet

Ogłoszenia rolnicze lokalnie

Za Waszą namową postawiliśmy także na wyszukiwanie lokalne. Wszystkie ogłoszenia przypisane są do swoich województw i miejscowości skąd pochodzą. Dzięki temu macie możliwość przeglądania ogłoszeń tylko z danego województwa: ogłoszenia rolnicze w dolnośląskiem czy np. mazowieckiem czy też jeszcze dokładniejsze zawężenie wyników lokalnych do danej miejscowości np. ogłoszenia rolnicze Płock.

Uproszczony podział na kategorie

Zmianie uległ też podział kategoryczny Agrotradera. Zdecydowaliśmy o zniesieniu szeregu mniej popularnych kategorii w celu skupienia się na tych najczęściej przez Was odwiedzanych.

strona-glowna-agrotrader

Powstały też nowe działy które cieszą się duża popularnością np. opony rolnicze, części do maszyn rolniczych czy  przyczepy rolnicze

O niezdecydowanych też pomyśleliśmy i teraz jest możliwość przeglądania wszystkich ogłoszeń rolniczych niezależnie od lokalizacji czy kategorii.

Agrotrader na urządzeniach mobilnych

Coraz więcej osób przegląda oferty w internecie korzystając ze swojego tabletu czy smartfona. W nowej wersji Agrotradera nie mogło obejść się także bez specjalnie dostosowanych wersji graficznych dla tych urządzeń.

Agrotrader 2015

Agrotrader od 2015 w specjalnej wersji na urządzeniach mobilnych

Teraz niezależnie na jakim urządzeniu przeglądasz Agrotradera wygląd serwisu automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu tak aby przeglądanie ofert czy wystawianie ogłoszeń było jeszcze wygodniejsze.

Zostaw komentarz.